Если ты несовершеннолетний, принимай допинг, ты ж "protected person". Все равно мы тебя отмажем, выступай на здоровье....ты в нужной группе в нужной федерации. Была б не Валиева, уже б сто раз дисквалификацию получила б. Препарат запрещен на любых этапах подготовки, как уже писали. ЗАПРЕЩЕН! Вот это удар по остальным спортсменкам. Кубертен бы в гробу перевернулся.

Пападакис Сизерон это космос, поздравляю их!

Я в принципі казала, що для Росії все закінчиться репутаційними втратами. Але це прекрасний кейс щодо неповнолітніх на дорослих змаганнях. Їм там не місце. І мова зараз не тільки про жіноче фк. На скільки я пам'ятаю. на літніх 13-річні брали участь і вигравали медалі.

Mariiadpua смотря с чем бороться, с допинговой системой в России, или со спортсменкой Валиевой

А як їх роз'єднувати, якщо Росія їх поєднує в першу чергу? Хто там тільки в Росії не висловився про змову заходу проти них. Та і сама Етері підтримала.

Ну і прям вишенька на цьому прекрасному допінговому торті - не буде церемонії нагородження командних змагань. А якщо Валієва посяде 1-3 місце, то і в одиночці також медальної церомнії не буде.
У мене просто слів цензурних немає. А чим інші спортсмени завинили? Це просто треш якийсь. Ви там змагайтеся, а потім ще роками будемо судитися і визначатися в кого яке місце. Ну капець.
https://olympics.com/ioc/news/ioc-eb-decides-no-medal-ceremonies-following-cas-decision-on-the-case-of-roc-skater

Что там Ханю за пресс-конференцию собрал???

  • Irysia відповіли на це повідомлення.

    Mariiadpua просто прес-конференція. Вчора чи позавчора (вже заплуталася у днях) таку саму дали Нейтан та Джейсон.
    Юдзуру розказав, що в день довільної нога боліла настільки, що був не впвнений, що взагалі вийде. Чи виступить у гала ще не знає, уде залежати від стану ноги (але знаюч Юдзуру, думаю, що буде).
    Не виключає, що докатається до наступних ОІ.

    • Mariiadpua відповіли на це повідомлення.
    • nichi подобається це.

      Саша та Максим серед інших фігуристів у відео від ІСУ про підготовку до ОІ та олімпійську мрію

      Читаю тут клопотання Русади проти WADA – там повний цирк.

      Версія Русади така, що триметазідін приймає дідусь Каміли (з доказів тільки 30-секундний ролик записаний у машині, де дідусь показує пакетик триметазідін як доказ), який її забирає з тренувань, а це якимось чином призвело до того, що препарат забруднив якийсь інший дозволений препарат, потрапив до організму спортсменки. Суд не купився на цю версію, тому що а) не було представлено ані чеків, а ні рецептури від лікаря б) не було показано яким саме чином ліки дідуся могли потрапити до організму спортсменки.

        divan чхнув у машині, от порошок і розлетівся. А онучка вдихнула мабуть 🙂

        К насилию над детьми в спорте привлекается всё больше внимания благодаря допинговому скандалу. Я раньше не сильно задумывалась, а теперь поняла, почему мне совсем неинтересны российские юниорские соревнования девочек. Видимо, подсознательно чувствовала, что это что-то нездоровое.

        • Marlinka відповіли на це повідомлення.
        • machelle подобається це.

          О боже, я думала це залишиться на рівні фанфіків...

          divan виправдання на рівні школяра, який не хоче мамі щоденника з двійкою показувати😂

          anna_nosach мабуть, самі діти не сприймають це як насильство. Інакше не бігла б та спортсменка, про яку тут сказали, що боялася поскаржитися на біль своїй тренерці, назад до неї від більш лояльного та демократичного))) Якщо за обопільною згодою, то се ля ві. У них є багатий вибір тренерів: вони ж не кріпаки й можуть переходити до більш людяних і уважних.
          Я не захищаю жорсткий підхід. Просто наші думки - це думки людей поза системою. А ті, хто всередині, мають свій погляд.
          А взагалі саме питання жорстокості в профспорті має починатися з того, що сам він, профспорт (а особливо фігурне катання) - сам по собі, незалежно від тактики тренера, у принципі спрямований проти здоров'я: по мінімум 2 години щодня переважно стрибків в один бік з періодичним биттям об тверду поверхню для дівчинки/жінки будь-якого віку в будь-якому разі шкідливо. А б'ються вони, падаючи з подвійних, чи потрійних, чи четверних - то вже питання другорядні. І б'ються в будь-якого тренера.
          Як продовження ідей ось такого відео можна назнімати жахіть із цифрами, скільки разів стрибає спортсмен за день, скільки б'ється, і коментар лікаря - до яких дефектів у розвитку хребта це призводить, як зношуються зв'язки тощо. І нехай потім усі охать: ой, а я інтуїтивно відчувала, що з ФК щось не те.

            Marlinka У них є багатий вибір тренерів: вони ж не кріпаки й можуть переходити до більш людяних і уважних.

            Немає. ну тобто вибір, звісно, є, але, як ми бачимо, на ОІ їдуть фігуристки тільки одного тренера. І судівство внутрішніх та міжнародниз стартів говорить саме про те.
            так само як в нас, звісно, можна не тренуватися в Дерюгіної, але треба бути готовим, що вона свій вплив пустить проти тебе. Так само як в Росії повз Вінер ніхто не пройде. Але загалом, звісно, вибір завжди є.
            Проте головне ж не це, а такого аб'юзівного тренерського підходу в принципі немає бути. Я була шокована, коли ІСУ дали нагороду "Тренер року" саме Етері. Її методи на той момент ні для кого не були секретом, але її за це навіть нагородили.
            але я розумію чому. Є ще один аспект, про який чомусь зараз мало говорять. А він про те, що ІСУ та західним мас-медія конвейєр Етері теж був вигідний. Вони на всьому цьому теж непогано заробляли.
            От, наприклад, канал Євроспорту на ютубі. Там всякі сюжети, самері змагань, виступи тощо
            https://www.youtube.com/c/eurosport/videos
            І от в період командника тільки про Валієву там 7 окремих відо. Туди навіть виступи з гран-прі підігнали,а яка кількість переглядів! Який там Нейтан чи Юдзуру. Про китайську пару взагалі нічого, хоча вони рекордні бали в КП отримали. І російські ЗМІ з усіма медіо-персонами можуть казати все що завгодно, але МОК та ІСУ активно і Валієву, і дівчат Етері піарили і просували. І вся ця ситуація вдарила і по ним також. І для них це теж репутаційні втрати. От прям вже дуже цікаво послухати той самий британсткий Євроспорт. Бо Девіс/Смолкін ще на ЧЄ були емейзінг, а тут вже до них купа питань, які мали б виникнути ще в Таллінні. А які деферамби завжди були дівчтатам Етері... Для них всі ці методи тренувань стали відкриттям? Серйозно?

            Тому дуже сподіваюся, що висновки зроблять всі і нарешті відкрито сказати "ні" аб'юзу в спорті, особливо в ситуації з неповнолітніми. І може. нарешті, перестануть відправляти в космос лише окремих фігуристок, прощаючи їм всі баги техніки та відверті помилки. Конкуренція, а не монопольні рекорди йдуть на користь спорту в першу чергу.

            Marlinka Вы переводите тему в другую плоскость. Никто не говорит. что спорт высоких достижений - это курорт. Но если все же фигуристки как-то устраивают свою полноценную жизнь после спорта, рожают детей, значит в самих тренировках нет чего-то сверх-опасного для организма, если к тренировкам подходить грамотно. Я же говорила больше об абьюзе детей. И никакие достижения и медали, тем более липовая гордость страны, не стоят того, чтобы ребенка ломали физически и/или психологически.
            Как-то Эмму Гаджиеву (в прошлом фигуристку, сейчас спортивного журналиста) спросили, почему в Европе такие слабые фигуристки на фоне россиянок. Она сразу ответила, что там другой подход к детям. Никто не будет насиловать детей ради результатов, там на первом месте - получать удовольствие от спорта.
            А то, что Трусова и Косторная побежали обратно к Тутберидзе, когда пошли провалы, нет ничего удивительного. Они уже "нюхнули" успеха, доминирования, и не хотели от этого отказываться. Они уже часть той системы, которая их взрастила.

            • Marlinka відповіли на це повідомлення.
            • divan подобається це.

              anna_nosach Вы переводите тему в другую плоскость.

              ні, я вам показую, що це все питання одного порядку. Та блогерка у відео охає/ахає, але ж її слова - у принципі стосуються самих принципів професійного спорту. Чи є сфери, де тренер каже: їж, що хочеш, гладшай, тяжій? Може, хтось так і ставиться, але ж тоді спортсмен розуміє, що він не заради результату займається, і кидає цю сферу. Адже для багатьох професійний спорт - це в принципі сфера камікадзе. Але ж є люди, які йдуть у нього й віддають своїх дітей, бо вони згодні жити за цими жорскими правилами.

              anna_nosach Она сразу ответила, что там другой подход к детям. Никто не будет насиловать детей ради результатов, там на первом месте - получать удовольствие от спорта.

              Вибачте, вони ж заради задоволення все одно щодня об лід б'ються неодноразово. Чи їх тренер щоразу після падіння по спині гладить і просить облишити сьогодні стрибати?
              Писали колись про японського якогось фігуриста, що він катався пів року в ковзанах, що натирають, і боявся тренеру про це сказати. Чому там не репетують про аб'юз? А як тільки тренер декілька поколінь успішних спортсменок випускає, одразу треба компромат знайти?

              anna_nosach А то, что Трусова и Косторная побежали обратно к Тутберидзе, когда пошли провалы, нет ничего удивительного. Они уже "нюхнули" успеха, доминирования, и не хотели от этого отказываться. Они уже часть той системы, которая их взрастила.

              А ми в демократичному суспільстві хочемо жити чи як? Є люди, для яких медалі - найголовніше в житті - нехай ідуть до своєї мети. Чи ми їм будемо розказувати, що має бути метою їхнього життя? Дітей влаштовує, батьків також - нехай займаються.
              Зараз серед рос. тренерів з'являються конкуренти Тутберідзе. Плющенко, в принципі, може деякими юніорками скласти конкуренцію. Давидов. Але як я зрозуміла, Давидов - це Тутберидзе чоловічої статі))) От нехай тренери з більш м'яким підходом доводять, що медаль можна завоювати без насильства над психікою)))
              Спорт - він оцінює тренера й спорсмена за результатом. На те він і спорт. Так, нагородили Тутберідзе. А які ще були варіанти? Якщо його учасники згодні жити за цими правилами - не треба втручатися.

              • divan і Irysia відповіли на це повідомлення.

                Marlinka Чому там не репетують про аб'юз?

                "репетують". В Японії проблема з насильством у спорті теж досить велика. Ось матеріал Human Rights Watch про це:
                https://www.hrw.org/report/2020/07/20/i-was-hit-so-many-times-i-cant-count/abuse-child-athletes-japan

                Marlinka Адже для багатьох професійний спорт - це в принципі сфера камікадзе
                Marlinka Але ж є люди, які йдуть у нього й віддають своїх дітей, бо вони згодні жити за цими жорскими правилами.

                Ці питання не можно розглядати без історичного контексту. "Ці люди" самі виросли в такій системі (радянській, я писав про це). Вони згодні, не тому що це найкращий шлях для їх дітей, а тому що ніколи не бачили інших поглядів та методик.

                Ще раз – спорт в Україні живе здебільшого ментально у 70-х роках, де абьюз і спорт – це синоніми. Розвинуті країни мали іншу історію появи абьюзивних підходів у спорті (він нерідко приносився з радянського союзу, імпортувався, але загалом то був наслідок професіоналізації спорту у другий половині ХХ століття). І тому на ці проблеми реагують і вирішують. Холістичне та позитивне тренерство, моделі довгострокового розвитку спортсменів – це все у словнику кожного тренера, що навчається зараз в розвинутих країнах. Це тупо приводить до кращих результатів в довгостроковій перспективі, це не просто гуманістичні підходи, це банально, спортивна наука. Але в Україні тобі сміятимуться в лице і розказуватимуть що "так усюди" і що "ви просто нє понімаєте, што такое большой спорт".

                З цим не можна миритися.

                Marlinka Чи є сфери, де тренер каже: їж, що хочеш, гладшай, тяжій?

                А навіщо всі ці крайнощі? Чи обов'язково доводити до того, щоб потім дорослі люди ловили панічні атаки перед вагами? Тренер може поговири з батьками про здорове та правильне харчування, порадити дієтолога, але не забороняти їсти. Більше того, часто в тренера (та й в багатьох вболівальників також) неадекватно розуміння здорової ваги. Їм ок тільки тоді, коли дитина вже прозора.

                Marlinka А ми в демократичному суспільстві хочемо жити чи як? Є люди, для яких медалі - найголовніше в житті - нехай ідуть до своєї мети.

                Не треба плутати дорослий спорт і дитячий. Одна справа, коли ризикують повнолітні, а зовсім інша - коли діти. І в данному випадку не має значення, що хочуть батьки чи діти, інакше навіщо потрібен тренер? Якщо батьки прагнуть покалічити дитину, то це в соціальні служби треба звертатися, а не годувати свої амбіції.
                Мені, як глядачу, нафіг не потрібні четверні в дітей. особливо такою ціною.