Кто-то знает, в Богуславе не планируется трансляция Кубка?
Загальні питання, обговорення українського ФК.
Нещодавно міністерство культури, молоді та спорту України назвало суми фінансування, які отримає наш спорт з державного бюджету 2020 року.
Найгірша ситуація у фігурного катання. З 14,2 мільйона 2019-го сума зменшилася до 3,5 млн 2020-го. Тобто в 4 рази менше. Не те шоб іншим зимовим видам багато дісталося, але витрати на фк скоротили найбільше.
Якось так...
Ну то зрозуміло, що вивезти хокейну команду на чемпіонат світу або Європи (чи що там у них буває) - це трохи більше людей, ніж уу фігурному катанні, але ж і на ті чемпіонати ще відібратися потрібно. Якщо чесно, я не дуже в курсі, які успіхи у збірної з хокею. Думаю, там зараз жіноча збірна набирає обертів.
bes Ну то зрозуміло, що вивезти хокейну команду на чемпіонат світу або Європи (чи що там у них буває) - це трохи більше людей, ніж уу фігурному катанні, але ж і на ті чемпіонати ще відібратися потрібно.
Нє, там інша схема. Потрапляють завжди всі тільки девізіони різні. Саме тому видатки більше, бо людей дофіга. Основна збірна, молодіжна, юнацька, жіноча.
Збірна ж у фк це майже одні й ті самі люди в усіх категоріях :)))
Мені, насправді, дивно, що минулого року у фк був такий потужний бюджет у порівнянні з іншими видами.
Може, то разом із підготовкою до Юнацьких Олімпійських ігор було? Зазвичай, за наявності ліцензій, до ОІ гроші гарно виділяють.
Irysia Я знаю, але саме відсутність заповнених клітинок у категорії гран-прі впливає. Ще значно вище американці Каррейро/Пономаренко, які взагалі до чемпіонатів ніяких останні 2 роки не діставалися, тобто в рейтинг пішли бешки та етапи гран-прі. Ті самі наші Попова/Бєліков не так вже й сильно відстали від Саші та Макса саме тому, що 2 попередніх роки каталися по юніорським гран-прі і заробляли там бали.
Пропоную переміститися в цю тему:)
Дякую за інформацію. Ще трохи покоприсалася в документах ІСУ щоб краще зрозуміти цю систему (не дуже допомогло :)) хоча з цим ФК починаю підтягувати англійську)
В такому випадку я так розумію найменш вигідне становище в пар - Катя/Ваня і Маша/Кирил, бо юніорах вони вже виступати не можуть.
- Змінено
nikiviki В такому випадку я так розумію найменш вигідне становище в пар - Катя/Ваня і Маша/Кирил, бо юніорах вони вже виступати не можуть.
Ну, на тому рівні, на якому змагаються вони, все не так погано. Рейтинг має серйозне значення в першу чергу на чемпіонатах. А цим парам ще треба відібратися на них. До того ж, є етапи челенджера, де можна пробувати заробити серйозний сізон бест, який би давав надії на дорослий етап. Тим більше, що за дорослу програму можна отримати більше (там ж більше лементів). Якщо не одразу, то по заміні часто справа доходить до далеко не топових. І ось тут, в першу чергу, залежатиме від самих спортсменів.
В будь-якому випадку, щороку з юніорів виходить дофіга спортсменів і не у всіх є можливість зачепитися за дорослі етапи, але прориваються. .
nikiviki до речі нас чекає боротьба молодших танцювальних пар за другу квоту на ЧЄ.
Добре, що з'являється конкуренція.
nikiviki Ще б розібратися з відбором на етапи як воно все влаштовано :))
Там не дуже складно, насправді. По 2 гарантованих етапи отримують топ-12 одиночників і топ-10 пар з чемпіонату світу. Потім роздають етапи топ-24 рейтингу на початок нового сезону (окрім тих, кому вже дали). потім топ-24 за сізон бест (окрім тих, в кого вже 2). Ще дають переможцям ФЮГП та призерам ЮЧС (якщо ще нема). Якщо місця ще є, то роздають за сізон бест. Спершу топ-24 отримують, а потім і наступні. Домашні квоти то окремо.
В результаті, нашим фігуристам найреальніше отримати етап за сізон бестом. Якщо не одразу, то за заміною.
Irysia Там не дуже складно, насправді. По 2 гарантованих етапи отримують топ-12 одиночників і топ-10 пар з чемпіонату світу. Потім роздають етапи топ-24 рейтингу на початок нового сезону (окрім тих, кому вже дали). потім топ-24 за сізон бест (окрім тих, в кого вже 2). Ще дають переможцям ФЮГП та призерам ЮЧС (якщо ще нема). Якщо місця ще є, то роздають за сізон бест. Спершу топ-24 отримують, а потім і наступні. Домашні квоти то окремо.
В результаті, нашим фігуристам найреальніше отримати етап за сізон бестом. Якщо не одразу, то за заміною.
Це я ще про топових фігуристів, що повертаються не казала :) А в них гарантія 2-х етапів :)
У нас тут зміни в танцювальних парах Чурілової
У складах наших двох юніорських танцювальних пар сталися зміни. Анастасія Саммель, яка була в дуеті з Микитою Погорєловим, тепер виступатиме разом з Олексієм Щуровим. Олексій був партнером Марії Пінчук, яка, в свою чергу, стала в пару з Погорєловим.
А ось це до речі теж цікаво. Теж Чурілова
- Чи думаєте ви уже про нові програми?
- Так, ми намітили музику до довільних танців, але компонувати зарано з тих міркувань, що ще незрозуміло, якими будуть правила. Така сама ситуація і з ритмічним танцем, де також наразі немає чіткого розуміння щодо елементів, хоча музику ми уже знайшли. З юніорами ще складніше, оскільки не визначено, яким буде обов’язковий танець. Під час юніорського чемпіонату світу в Талліні повідомили, що ці питання будуть розглянуті на ЧС в Монреалі, але з відомих причин цього не сталося. Залишається сподіватися, що чорна полоса для всього світу та спорту зокрема незабаром мине й життя увійде у звичне русло.
Сама запостила, сама відповім:))
ISU из-за ситуации с коронавирусом сохранит требования к коротким программам и ритм-танцам на сезон-2020/21
Международный союз конькобежцев (ISU) объявил, что из-за ситуации с коронавирусом некоторые требования к программам, действительные в сезоне-2019/20, сохранятся на следующий сезон.
«Из-за пандемии коронавируса многие фигуристы не смогут должным образом подготовиться к следующему сезону, и это создаст большие трудности в изучении новых программ.
Учитывая это, три технических комитета (одиночное и парное катание, танцы на льду, синхронное катание) предложили, а Совет принял решение сохранить основные требования сезона-2019/20 для сезона-2020/21.
– Танец на льду: обязательные танцы для новисов всех категорий, а также ритм-танцы для юниоров и взрослых не будут изменены.
– Синхронное катание: требования к сбалансированным коротким и произвольным программам для всех категорий не будут изменены.
– Одиночное и парное катание: требования к короткой программе, указанные в технических правилах 611 и 620 для одиночного и парного катания, действительны на сезон-2020/21.
Все три комитета предлагают на следующий сезон небольшие изменения в шкале оценивания (SOV), уровнях и GOE, которые будут опубликованы в коммюнике ISU через некоторое время», – говорится в заявлении ISU.
Сезон новий буде як дежавю. Навряд багато фігуристів та пар будуть робити нові програми...